fbpx

Hakkımızda

BeyBeeKids

“Hem kaliteli hem de sağlıklı ürün” amacıyla yola çıktık. Çocukların “Bu benim dünyam” dediği, ebeveynlerin ise gerçek bir indirim mağazası kimliği taşıyan bir markadan, alışveriş yapmanın mutluluğunu yaşamaktadırlar.

BEYBEE annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 14 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını; kaliteli ürünler, güler yüzlü kadro, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatlar, uzman bilgisi ve satış sonrası desteğiyle günün 24 saati karşılayan bir internet sitesi ve mağazadır.
Firmamızın üreticiler ile yaptığı anlaşmalar neticesinde hem en uygun fiyat, hem de ürün çeşitliliğini ön planda tutmaktadır. Kaliteli ürünlerden oluşan ürün yelpazemiz ebeveynlerimizin tercihlerine, kullanım frekanslarına göre belirlenir. Kendi bebeklerimiz için tercih etmeyeceğimiz ürünlere, raflarımızda ve internet sitemizde yer vermeyiz.Çalışma arkadaşlarımız eğitim, öğretim ve takım ruhunun önemine inananlardan oluşur.
Ebeveynlerimizin taleplerine göre belirlediğimiz ürünlerimizi, devamlılığını ve güvenilirliğini kanıtlamış, genel felsefe ve prensiplerimize uyan tedarikçi firmalardan temin ederiz.
Organizasyonumuzu en sağlıklı biçimde yönetmek ve doğru kararları zamanında alabilmek için en güncel teknolojilerden istifade ederiz.
Bir anne mağazamıza geldiğinde, bebek patiğinden çocuk montuna, bebek beşiğinden çoraba, bebek arabasından biberona “0-14 Yaşta Yok Yok” denilebilecek, annenin ihtiyacı ne olursa olsun farklı seçenek ve uygun fiyat aralığında istediklerine sahip olabilmektedir.
BEYBEE Bebek ve Çocuk Dünyası’nda bütün müşteri kitlelerine, her kesimin bütçesine hitap edebilecek ürün gamı mevcuttur. BEYBEE Bebek ve HYPERLINK “http://www.e-minico.com/”Çocuk Dünyası, müşterilerine kaliteyi ucuza sunmanın yansıra 500 m² ‘lik rahat ve konforlu alışveriş mekanı ile de farkını ortaya koymaktadır.
BEYBEE’yi tercih eden ebeveynlerimize çok teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz…
Sevgi ve saygılarımızla…
WhatsApp'tan Soru Sor